RBD Forever!
Dobrodosli na forum o grupi RBD!! Registrujte se ukoliko to vec nista i zabavite se sa nama!!!
(: Vas Admin Team Smile
RBD Forever!
Dobrodosli na forum o grupi RBD!! Registrujte se ukoliko to vec nista i zabavite se sa nama!!!
(: Vas Admin Team Smile
RBD Forever!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD Forever!

Za SVE obozavaoce RBD-a!!!!!!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pa zasto necete da se registrujete?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin *Milja*
*RBD Admin*
*RBD Admin*
Admin *Milja*


Posts : 77
Poeni : 151
Join date : 14.05.2009
Location : Cuprija

Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 4:05 am

pa gosti zasto necete da se regg?!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd4ever.forumotion.net
Admin **
Gost
Anonymous



Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 2:06 pm

Molim admine da mi promene sifru zaboravila sam je!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~Melody
Gost
Anonymous



Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 11:24 am

pa ne volim bas RBD. imam sve pohvale za forum. Stvarno je super.....ali nemojte da se ljutite sto necu da se registrujem posto ne volim RBD.


Stvarno sve pohvale za forum. Ako vam bude trebala neka pomoc posto imam iskustva oko forum ( amin sam na 2 foruma koja nisu moja i 3 koja su moja) posaljite poruku u kotku za goste na:


A onu temu za vredjanje adminke je mogla da postavi samo mentalno nestabilna osoba. ( nemoj da se ljutis)

pravim zvezdice i sve....mozete videti na trendy forumu moj rad. Ako vas zanima javite....jer stvarno hocu da pomognem.....

Exclamation Exclamation Exclamation

pozZzdrav za adminke i za clanove....
Nazad na vrh Ići dole
Admin Milja
*RBD Admin*
*RBD Admin*
Admin Milja


Posts : 37
Poeni : 89
Join date : 30.05.2009
Location : Na NEBU...

Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 2:20 am

PUNO TI HVALA...:* NE LJUTIM se jer mi nikog ne teramo da se registruje,too je vasa stvaar i vas zivot...
Nazad na vrh Ići dole
Admin Milja
*RBD Admin*
*RBD Admin*
Admin Milja


Posts : 37
Poeni : 89
Join date : 30.05.2009
Location : Na NEBU...

Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 2:26 am

Bas ako neces,ne moras,ali mogla bi nam pomogla kao clan (mislim ako hoces da se regg postavicute za admina da bi mogla da nam sredis forum malo jer ovi admini su POTPUNO ne redovni i samo sy stigli da postave neke grupe i podforume...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pa zasto necete da se registrujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto necete da se registrujete?   Pa zasto necete da se registrujete? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pa zasto necete da se registrujete?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD Forever! :: *Dobrodosli* :: *Gosti*-
Skoči na: